sobota, 28 marca 2009

próba mikrofonu

zakładam tego bloga, ponieważ fascynuje mnie gotowanie. jest to jednak rodzaj gotowania bardzo specyficzny - od lat prowadzę kuchnię wegetariańską, a od niedawna wegańską. przy czym termin "wege" traktuję bardzo poważnie - staram się nie używać żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. jestem więc weteranką tropienia niedozwolonych "e" w składach produktów, znam na pamięć rozkład sklepów ze zdrową żywnością w najbliższej okolicy i potrafię sporo powiedzieć na temat zdrowego jedzenia.
czy można gotować wegańsko, a przy tym smacznie i kolorowo? można, i to jak!

uwielbiam gotować od prawie dziesięciu lat, uważam tę czynność za pewnego rodzaju sztukę i podobno robię to nieźle - ale wiele jeszcze przede mną. dlatego również zaczynam pisać bloga - żeby uczyć się na własnych błędach i żeby to, co ugotuję pozostawiło jakiś ślad, a może nawet zainspirowało kogoś do zdrowszej diety.

enjoy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochane i kochani, bardzo proszę o podpisywanie się imieniem lub ksywą pod komentarzami. Jest ich sporo, i czułabym się lepiej wiedząc, kto pisze oraz czy kolejny/a "anonimowy" to wciąż ta sama osoba, czy może już inna. Dziękuję:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...